Series
Ratings
34
Teenage ParentsRated ★ 5.0- My TeacherRated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 5.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0