Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Microbe & GasolineRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.5