Titles you rated
UprisingRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
MilkRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The WarriorRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Next Door NeighborRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5