Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5