Series
Ratings
120- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Game Development GirlsRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 2.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Dancing 9 Season 2Rated ★ 3.5
Dancing 9 Season 3Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 1.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5