Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0