Movies
Ratings
143
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0