Movies
Ratings
691
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 3.5
The Ghost WriterRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.5