Movies
Ratings
145
IdentityRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Man of WillRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5