Titles you rated
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- School Meals TimeRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 3.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0