Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Taking LivesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0