Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
LostRated ★ 0.5
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0