Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.0
UnknownRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0