Titles you rated
Lord of WarRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 5.0