Movies
Ratings
100
I Am a HeroRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5