Movies
Ratings
301
Peppermint CandyRated ★ 5.0
SickoRated ★ 2.0
Green FishRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0