Movies
Ratings
253
MementoRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
HeartbeatsRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Hand in HandRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 4.0
Kiss of the Spider WomanRated ★ 4.0
The Holy MountainRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 4.0
El TopoRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5
The ConcertRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5