Titles you rated
HowlingRated ★ 2.0
The Last DuelRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
a Wild RoomerRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 4.5