Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5