Titles you rated
- The First RideRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Poor ThingsRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 2.0