Movies
Ratings
398
GravityRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0