Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5- PilotRated ★ 0.5
QT8: The First EightRated ★ 3.0
Joshua: Teenager vs. SuperpowerRated ★ 3.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5- Common lifeRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
DaydreamingRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5