Titles you rated
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
A Perfect DayRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0