Movies
Ratings
236
Secret SunshineRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Discreet Charm of the BourgeoisieRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0