Movies
Ratings
20
KingdomRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
GremlinsRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Thermae Romae IIRated ★ 3.5
JawsRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Panda! Go Panda!: Rainy Day CircusRated ★ 4.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 3.5