Movies
Ratings
387
Perfect BlueRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5