Titles you rated
Anne with an ERated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 2.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0- Switched at Birth Season 2Rated ★ 3.0
- Switched at Birth Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5