Movies
Ratings
291
Good NewsRated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
The Rules of the GameRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5