Titles you rated
Gurren LagannRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5