Movies
Ratings
731
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.0- Midnight SunRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0- The Daechi ScandalRated ★ 3.0
- WonderlandRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5