Movies
Ratings
33
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.0
Il MareRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0