Movies
Ratings
175- I AM: SMTOWN Live World Tour in Madison Square GardenRated ★ 0.5
Freaky FridayRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0