Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5