Series
Ratings
298
Oshi no KoRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0