Movies
Ratings
488
AbigailRated ★ 2.5
The WilloughbysRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.5
Anger ManagementRated ★ 0.5
The TwitsRated ★ 1.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
BewitchedRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
SextupletsRated ★ 1.0
The Wrong MissyRated ★ 0.5
Time CutRated ★ 0.5
We Have a GhostRated ★ 1.5