Titles you rated
No Good NickRated ★ 1.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
LuciferRated ★ 0.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.0
Young SheldonRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 2.5
Young SheldonRated ★ 2.5
A Man on the InsideRated ★ 5.0
Trainwreck: Storm Area 51Rated ★ 1.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 2.5
Honest LivingRated ★ 2.5
Apple Cider VinegarRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
 
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 1.5
UzumakiRated ★ 3.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.5