Movies
Ratings
290
The Gospel According to MatthewRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
TempestadRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
HyenasRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Ruben Brandt, CollectorRated ★ 3.0
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Raging BullRated ★ 4.5
DaisiesRated ★ 4.5
Chun Tae-ilRated ★ 3.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.5
Bonnie and ClydeRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.5
High NoonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0