Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
FollowersRated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0
The ImpressionistsRated ★ 4.5
From the Earth to the MoonRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5