Titles you rated
Letters to JulietRated ★ 2.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5