Titles you rated
Going My HomeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5