Titles you rated
AnnaRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.0
The DealRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0