Series
Ratings
37
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 알로하! 하와이Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0