Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0