Movies
Ratings
1131
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Under the Tuscan SunRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
MirageRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
NopeRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The OutfitRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5