Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- JAURIM, The WonderlandRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5