Movies
Ratings
1450
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
My Favorite Love StoryRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
Our Sweet Days of YouthRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Woman of FireRated ★ 2.5
GagmanRated ★ 3.0