Series
Ratings
73
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.5- Bizarre BunchRated ★ 2.0
- Fairy and SwindlerRated ★ 2.5
- WifeRated ★ 4.0
- JoeunsaramRated ★ 4.5
Let's Go to the BeachRated ★ 1.5
Into the SunRated ★ 2.5- Land of WineRated ★ 1.0
Princess LuluRated ★ 0.5
Merry Go RoundRated ★ 3.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 3.5
Beautiful DaysRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 4.5