Movies
Ratings
1085
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.0
Transformers OneRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 1.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0