Series
Ratings
94
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 1.5