Movies
Ratings
142
Total EclipseRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5